Bezpłatna infolinia

800 804 904

Kontakt z ULTIMO S.A – masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Infolinia

Zapraszamy do kontaktu z bezpłatną infolinią (również z tel. komórkowych).

800 804 904

Jeśli Państwa sprawa znajduje się na etapie postępowania sądowego, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

71 323 47 30*

Jeśli Państwa sprawa znajduje się na etapie postępowania egzekucyjnego, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

71 323 47 90*

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 21:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00 - 17:00.

* Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

 

Formularz kontaktowy

Jeśli chcą Państwo abyśmy skontaktowali się w danej sprawie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, a oddzwonimy lub odpiszemy na Państwa e-mail.

  • Informujemy, że przetwarzanie zebranych danych osobowych jest niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów, realizowanych przez firmę ULTIMO S.A., na rzecz Wierzyciela, z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Podstawę prawną stanowi art. 23 ust. 1 pkt 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych stwierdzający, że przetwarzanie danych jest dopuszczalne gdy jest to niezbędne do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych, a przetwarzanie nie narusza praw i obowiązków osoby, której dane dotyczą.
  • ** Pola obowiązkowe.
  • *** Podanie adresu mailowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od ULTIMO wiadomości, informacji i powiadomień za pośrednictwem udostępnionego adresu poczty elektronicznej, w tym także w formie załącznika do poczty elektronicznej.