Bezpłatna infolinia

800 804 904

Oferty pracy

Doradca ds. Sprzedaży (TAKTO Finanse)

(Ref.Nr DS/01/U)
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szybko się uczysz i z determinacją dążysz do obranego celu, a dodatkowo masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży - prześlij nam swoją aplikację!

Nasz zgrany zespół tworzą osoby młode, kreatywne i dynamiczne. Zostań jednym z nas!  Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Twoimi zadaniami będą:

  • czynny udział w realizowanych projektach sprzedażowych
  • kontakt telefoniczny z nowymi oraz potencjalnymi klientami Spółki
  • samodzielna realizacja planów  sprzedażowych
  • profesjonalna i rzetelna obsługa klientów
  • dbanie o wizerunek firmy

Co zyskasz pracując w TAKTO?

  • od pierwszego dnia pracy oferujemy Ci umowę o pracę na pełny etat
  • pracując u nas możesz mieć realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy - w TAKTO pracujemy od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8:00 a 21:00
  • o Twój rozwój zadba cała drużyna specjalistów, od dedykowanych Trenerów, przez Liderów po członków zespołu
  • w TAKTO nie stoimy w miejscu - u nas będziesz miał możliwość awansu i rozwoju zarówno w ramach TAKTO, jak i Grupy ULTIMO
  • oferujemy bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, program motywacyjny z nagrodami Planeta ULTIMO, możliwość udziału w lektoratach językowych)
  • w czasie przerw będziesz mógł odpocząć w Chillout Roomie korzystając z piłkarzyków oraz pijąc pyszną kawę