Strategiczne kierunki rozwoju i wartości

W ULTIMO działamy w oparciu o normy prawne, Zasady Dobrych Praktyk Windykacyjnych oraz procedury i akty wewnętrzne. To baza, która daje podstawę naszej działalności.

Aby jednak podkreślić szczególną kulturę organizacyjną naszej Grupy, zdefiniowaliśmy strategiczne kierunki naszego rozwoju oraz system wartości. Aktywnie wdrażamy je w życie w kontaktach z Klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami.

Misja

Przywracamy równowagę finansową.

Wizja

Chcemy być najbardziej efektywną, innowacyjną i etyczną firmą windykacyjną w Polsce. Chcemy być dobrym miejscem pracy.

Nasze wartości

Trust & Integrity - Zdobywamy zaufanie naszych interesariuszy poprzez transparentność działań, szczerość i uczciwość. Jesteśmy etyczni, odpowiedzialni i rzetelni, wobec naszych klientów, partnerów i pracowników. Edukujemy, doradzamy i wspieramy.

Flexibility - Jesteśmy elastyczni i zwinni w działaniach jako ludzie i organizacja. Wspieramy klientów i partnerów wdrażając nowe, dopasowane/dogodne formy i metody współpracy. Dostosowujemy do zmieniających się potrzeb i rynku.

Excellence - Ciągle doskonalimy się we wszystkim, co robimy. Działamy efektywnie i konsekwentnie, koncentrujemy się na celu. Mamy doświadczenie i działamy profesjonalnie.

Go for it - Prezentujemy przedsiębiorczą postawę, aktywnie poszukując sposobów na ciągły rozwój naszych usług. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę. Swoje zadania realizujemy z zaangażowaniem i pasją.

Be together - Jako zespół, razem możemy osiągnąć znacznie więcej. Jesteśmy otwarci na współpracę przy realizacji zadań dla osiągnięcia wspólnych celów. Tworzymy dobre miejsce pracy i traktujemy się po partnersku Szanujemy i budujemy pozytywne relacje z klientami, partnerami biznesowymi i między sobą. Dogadujemy się.

 

 

Wróć