Co to jest eUltimo?

Serwis eUltimo umożliwia Klientom ULTIMO zarządzanie swoim zadłużeniem przez Internet bez konieczności kontaktu z biurem obsługi Klienta. To proste rozwiązanie, które pozwala na bezstresową i szybką spłatę zadłużenia na drodze polubownej, do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W eUltimo możesz między innymi: zawrzeć ugodę w korzystnych, ustalonych przez siebie ratach, kontrolować spłatę zobowiązań i dokonywać płatności on-line. To wszystko bez zbędnych formalności, wychodzenia z domu oraz presji czasu.

 

W czym pomaga Ci eUltimo?

 

Chcesz w łatwy sposób zarządzać własnymi finansami? Posiadając komputer z dostępem do Internetu, możesz w każdej chwili:

  • sprawdzić szczegóły zobowiązania, które posiadasz w ULTIMO;
  • zaproponować własne warunki spłaty oraz zawrzeć ugodę na dogodne dla Ciebie raty, bez dodatkowych dokumentów, szybko i bezpiecznie;
  • płacić on-line i sprawdzać jak, z miesiąca na miesiąc, Twój dług maleje;
  • zamówić rozmowę telefoniczną za pośrednictwem prostego formularza, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie;
  • aktualizować dane, bez konieczności kontaktu telefonicznego z doradcą;
  • znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, które dotyczą zadłużenia i kontaktu z firmą windykacyjną w Niezbędniku Klienta, dostępnym w pełnej wersji tylko po zalogowaniu;
  • oraz zasięgnąć porady w sprawie lepszego zarządzania swoim domowym budżetem, ponieważ stworzone przez naszych ekspertów Abecadło Domowego Budżetu pokaże Ci, w jaki sposób wydawać mądrze, aby w szybszym czasie wyjść z kłopotów finansowych.

W jaki sposób możesz zalogować się do eUltimo?

 

Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko chwilę. Potrzebujesz jedynie dowolnego pisma ULTIMO, na którym jest podany Twój indywidualny numer klienta. W trosce o bezpieczeństwo danych poprosimy Cię także o podanie numeru PESEL. W dwóch prostych krokach zyskujesz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w sprawie swojego zadłużenia.

Jeżeli nie masz przy sobie pisma od ULTIMO, nie martw się. Dajemy również możliwość rozszerzonej rejestracji tak, aby każdy nasz Klient mógł skorzystać z opcji, jakie daje eUltimo. Przekonaj się, jakie to proste i zarejestruj się!

 

Dlaczego eUltimo jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?

 

ULTIMO cały czas rozwija się dla Ciebie. Rozumiemy, jak trudno jest poradzić sobie z problemami finansowymi i dlatego umożliwiamy Ci spłatę zobowiązań na warunkach dopasowanych do Twoich możliwości finansowych. Możesz się z nami skontaktować w najbardziej wygodny dla siebie sposób: telefonicznie, listownie, wysyłając maila, poprzez czat na stronie ultimo.pl lub rejestrując się w serwisie eUltimo.

Ta ostatnia opcja jest zdecydowanie najbardziej elastyczna, ponieważ nie ma tu ograniczeń czasowych. W dowolnym momencie możesz przejrzeć swoje zobowiązania i zawrzeć ugodę poprzez prosty moduł w zakładce Ugoda. System oferuje również szereg innych możliwości, które pomogą Ci w zarządzaniu swoimi finansami.

 

 

Wróć