Dlaczego Doradcy Ultimo podczas rozmów telefonicznych proszą mnie o podanie daty urodzenia?

Dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego w Ultimo każdy z doradców dba o bezpieczeństwo przekazywanych informacji. W tym celu zadaje kilka podstawowych pytań, aby mieć pewność, że rozmawia z właściwą osobą w sprawie ustalenia dogodnych warunków spłaty zadłużenia.

Rozmowa dotyczy pomocy w spłacie zadłużenia i sytuacji finansowej, dlatego nie chcemy, aby takie dane trafiły do osób nieuprawnionych. Sprawdź, jak wygląda rozmowa o zadłużeniu krok po kroku…

Jak wyglądają rozmowy z naszymi doradcami?

 

  1. Przed przejściem do szczegółów sprawy, w celu weryfikacji, prosimy o podanie daty urodzenia. Dzięki temu wiemy, że rozmawiamy z osobą, której sprawa dotyczy.
  2. Jeżeli weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie możemy dopytać także o numer PESEL lub aktualny adres, ponieważ bez tej informacji nie możemy pomóc w spłacie zadłużenia.
  3. Prezentujemy wszystkie niezbędne informacje związane ze sprawą zadłużenia. Pamiętaj, jeżeli masz dodatkowe pytania, nasz doradca postara się na nie odpowiedzieć zgodnie z najlepszą wiedzą jaką posiada.
  4. Analizujemy i monitorujemy Twoją sprawę, aby zaproponować Ci jak najlepszy plan spłaty zadłużenia Rozumiemy, że każda sprawa jest indywidualna.

 

Dlaczego w Ultimo tak ważne jest zachowanie wysokiej jakości obsługi/rozmowy?

 

Wiemy, że rozmowy o sprawach finansowych mogą być trudne, dlatego przykładamy dużą wagę do zachowania spójnych standardów kontaktu z Klientem i przestrzegania Kodeksu Zasad Etycznych. Dbając o Twoje sprawy, działamy zgodnie z prawem i każdy z naszych doradców zobowiązany jest do spełniania obowiązku identyfikacji rozmówcy, wynikającego z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz z Zasad Dobrych Praktyk windykacyjnych.

Doradcy Ultimo przestrzegają zasad w zakresie odpowiedniej jakości rozmowy i kontaktu z Klientami. Pytanie o datę urodzenia, numer PESEL, czy adres pozwala im zweryfikować osobę, z którą rozmawiają i dopilnować, aby informacje nie trafiły do osoby nieupoważnionej. Naszym celem jest zawsze dogadanie się z osobą zadłużoną w taki sposób, aby zawrzeć korzystną dla niej ugodę tak, aby raty nie obciążały jej domowego budżetu.

W Ultimo najważniejszy jest Klient, dlatego jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na nie pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 804 904.

 

Wróć