Grupa ULTIMO

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce, nieustannie rozwijając się i powiększając swój udział w rynku. Jesteśmy czołową firmą windykacyjną specjalizującą się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego oraz w odzyskiwaniu należności przeterminowanych.

 

Pomoc w spłacie zadłużenia

Nasze działania koncentrujemy przede wszystkim na osobach zadłużonych, którym oferujemy wsparcie podczas wychodzenia z długów. Rozumiemy, że zadłużenie może powstać z różnych powodów. Dlatego dążymy do zawarcia ugody dzięki, której pętla zadłużenia zostanie przerwana.

Nasi doradcy:
  • udzielają fachowych porad dotyczących tego, jak wyjść z długów oraz jak zarządzać finansami

  • wspólnie z Klientem wypracowują rozwiązania, dzięki którym wychodzenie z długów jest zarówno efektywne, jak i obarczone niskim dyskomfortem (raty dopasowane do możliwości finansowych osoby zadłużonej)

  • troszczą się, by postępowanie związane z wierzytelnością nie wkroczyło na drogę prawną – tak, by Klient uniknął dodatkowych kosztów

 

Działamy w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

O nas

Skład Grupy ULTIMO

B2Holding

Zarząd Spółki

Misja i wartości