12.09.2018

Zarządzaj swoim zadłużeniem przez internet

W czym pomaga Ci portal obsługi zadłużenia eUltimo?


Chcesz w łatwy sposób zarządzać własnymi finansami? Posiadając komputer z dostępem do internetu, możesz w każdej chwili:


W jaki sposób możesz zalogować się do eUltimo?
 

Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy podać swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, telefon i adres email. W trosce o bezpieczeństwo danych poprosimy Cię także o podanie numeru PESEL. W paru prostych krokach zyskujesz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w sprawie swojego zadłużenia w Ultimo.

Dlaczego eUltimo jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?


Ultimo cały czas rozwija się dla Ciebie. Rozumiemy, jak trudno jest poradzić sobie z problemami finansowymi i dlatego umożliwiamy spłatę zobowiązań na warunkach dopasowanych do Twoich możliwości finansowych. Możesz się z nami skontaktować w najbardziej wygodny dla siebie sposób: telefonicznie, listownie, wysyłając maila, poprzez czat lub rejestrując się na portalu eUltimo.

Ta ostatnia opcja jest zdecydowanie najbardziej elastyczna, ponieważ nie ma tu ograniczeń czasowych. W dowolnym momencie możesz przejrzeć swoje zobowiązania i zawrzeć ugodę. System oferuje również szereg innych możliwości, jak na przykład płatności online, które pomogą Ci w zarządzaniu swoimi finansami.


Przekonaj się jakie to proste i zarejestruj się!