03.06.2013

teleUGODA

W ostatnich dniach w ULTIMO zaproponowaliśmy klientom nową ofertę: teleUGODĘ. To forma wsparcia w rozwiązaniu kwestii zadłużenia: jeden telefon pod numer bezpłatnej infolinii 800 802 804 i zadeklarowanie kwoty dogodnej dla siebie do wpłaty wystarczą, by rozpocząć nowy etap w życiu bez długów. Użycie elastycznych i prostych metod, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów z pewnością sprawi, że spłata długu nie będzie męczącym i żmudnym procesem, a możliwym do zrealizowania i dającym wymierne efekty, w postaci przywróconej wiarygodności finansowej.

Zainteresowanym osobom udostępniliśmy stronę internetową: www.teleugoda.pl. Poprzez znajdujący się na niej formularz kontaktowy w łatwy sposób można zaproponować nam swoje warunki spłaty zadłużenia. Poprzez maksymalne uproszczenie formalności chcemy ułatwić kontakt z nami i sprawić, że rozpoczęcie „wychodzenia na prostą” będzie wygodne i możliwe do zrealizowania.

Z ofertą teleUGODY zwróciliśmy się do wielu naszych klientów, ale w szczególny sposób do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. 1 czerwca wystartowała tam pierwsza w historii UTLIMO kampania reklamowa.

Poprzez wykorzystanie niestandardowych nośników, w tym billboardów, spotów radiowych i ogłoszeń prasowych, pytamy potencjalnie zadłużoną osobę: „Masz dług w windykacji?”. Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, mamy rozwiązanie w postaci nowej, szybkiej i oszczędnej formy porozumienia przez telefon, a dodatkowym profitem jest wstrzymanie naliczania odsetek od daty zawarcia teleUGODY. Zależy nam na dotarciu do klientów w celu jak najszybszego osiągnięcia porozumienia, i co za tym idzie - rozwiązania problemu zadłużenia.

Więcej informacji na: www.teleugoda.pl.