08.08.2018

Nowe logo, nowe biuro

W Ultimo wdrażamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają jak najlepiej dopasować naszą ofertę do oczekiwań i możliwości Klientów. Pracujemy z myślą o Kliencie, dlatego chcemy wzmacniać naszą kulturę organizacyjną tworząc firmę, która działa etycznie i transparentnie.

Odzwierciedleniem tych działań jest między innymi zmiana w identyfikacji wizualnej, którą widać w naszym nowym logo:

Logo Ultimo S.A.

Litera „i” uosabia człowieka - Klienta i Pracownika, którzy są w centrum naszego logo i naszych działań. Wybraliśmy kolory podkreślające przynależność do grupy kapitałowej B2Holding. Głównym kolorem jest granatowym, który wzbudza zaufanie, tworzy profesjonalny i biznesowy kontekst finansowy. Całość dopełniamy charakterystyczną dla Ultimo czerwoną kropką. Nasze hasło „Dogadajmy się”, które odzwierciedla filozofię naszego działania, pozostaje nadal bardzo aktualne.

Za nami również inna pozytywna zmiana dla całej firmy, czyli przeprowadzka do nowoczesnego biura. W lipcu przenieśliśmy się do budynku Green2Day, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Szczytnickiej 11. Nasze nowe biuro to blisko 5300 mkw. komfortowej powierzchni, w której znajduje się wiele rozwiązań wspierających bezpośrednią współpracę, więcej miejsca na spotkania i pracę zespołową, przestrzenie odpoczynku ze strefami relaksu czy rozrywki. Rowerzyści również docenią nową lokalizację z racji centralnego położenia biurowca, dużej liczby miejsc postojowych dla rowerów oraz szatni z prysznicami.

Biurowiec jest usytuowany w urokliwym sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Odry, co sprzyja krótkim spacerom, by odpocząć od biurowej przestrzeni.

Pełny adres Spółki:

ULTIMO S.A.

ul. Szczytnicka 11

50-382 Wrocław