Oferty praktyk

Wiemy, jak ważne w życiu są praktyczne umiejętności. Dlatego na początku Twojej kariery zawodowej proponujemy zdobycie pierwszego doświadczenia dzięki Programowi Praktyk w Grupie ULTIMO.

Zapewniamy pracę w doświadczonym zespole branży finansowej, realizację ciekawych i czasem niestandardowych działań, oraz skonfrontowanie wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem. W trakcie programu będziesz pogłębiał swoje kwalifikacje pod okiem jednego z Leaderów ULTIMO, który z chęcią odpowie na każde Twoje pytanie.

Gwarantujemy Ci wsparcie dedykowanego Opiekuna Praktyk oraz certyfikat po ich zakończeniu. Wybierz interesującą dla Ciebie ofertę i dołącz do naszego zespołu już dziś!

Oferty praktyk we Wrocławiu:

Aktualnie nie posiadamy ofert praktyk.

Nie znalazłeś praktyk dla siebie?Złóż CV

Po prostu prześlij nam swoje CV! Rekrutacje na praktyki prowadzimy przez cały rok. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta praktyk.

Masz już jakieś kwalifikacje?Więcej

Zajrzyj na oferty pracy - możliwe, że szukamy osoby właśnie o takich umiejętnościach jak Twoje!

 

Dlaczego warto?

Zobacz jak wspominają czas spędzony w ULTIMO nasi praktykanci.
 • W trakcie miesięcznej praktyki w Ultimo nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że wciąż się rozwijam. Sprzyjała temu atmosfera pracy w zespole, ciągła opieka, otwartość zadanego problemu oraz dodatkowe szkolenia, przygotowujące do życia zawodowego.
  Jeremiasz – praktykant w Departamencie Business Intelligence
 • Praktyki w ULTIMO to świetny sposób na konfrontację wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami. Zostałam bardzo ciepło przyjęta i mogłam uczyć się od najlepszych. W ULTIMO doceniają potencjał: dostałam propozycję pracy i rozwijam się tu do dziś.
  Ania – praktykant w Departamencie Zarządzania Zasobami Ludzkimi
 • Praktyka w Ultimo to miesiąc nabywania ogromnej wiedzy i doświadczenia. Dzięki powierzanym zadaniom i wsparciu profesjonalistów nauczyłam się wykorzystywać nabytą wiedzę teoretyczną w praktyce.
  Magda – praktykant w Departamencie Wycen i Ryzyka
 • Ultimo to miejsce łączące przyjacielską atmosferę i profesjonalizm. Na praktykach w spółce nauczyłem się wielu nowych rzeczy przydatnych w dalszej karierze. A także poznałem wielu ciekawych ludzi.
  Bartek – praktykant w Departamencie Business Intelligence
 • Staż w Ultimo dał mi praktyczne umiejętności i pokazał w którą stronę powinienem się rozwijać. Przez cały okres stażu uczyłem się nowych, ciekawych rzeczy. Ludzie w Ultimo są bardzo pomocni i nie boją się dzielić swoją wiedzą. Pracuję tu do dziś.
  Wasilis – praktykant w Departamencie Informatyki i Telekomunikacji
 • Praktyka w Ultimo wiele mnie nauczyła i była czystą przyjemnością :)
  Hania – praktykantka w Departamencie Organizacji i Zarządzania
 • Dzięki praktykom w ULTIMO nauczyłam się wielu nowych, często skomplikowanych rzeczy. Ludzie tutaj są bardzo sympatyczni i skłonni do pomocy w każdej sprawie. ULTIMO pozwala na lepszy start w karierze zawodowej.
  Julia – praktykantka w Departamencie Windykacji Prawnej