Spłata długów przez Internet? To możliwe z eUltimo

Lubisz regulować płatności przez Internet? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą informację. Spłacanie zobowiązań finansowych może być tak samo wygodne. Z myślą o Twoim komforcie oraz aby dać Ci pełną kontrolę nad spłatą długów, powstał portal eUltimo. Zobacz, jak z niego skorzystać.

 

Portal eUltimo został przygotowany dla Klientów Ultimo i jest dostępny pod adresem: www.eultimo.pl. Z serwisu mogą skorzystać osoby, których zobowiązanie finansowe jest obsługiwane przez Ultimo, a więc:

 • Klienci, którzy podpisali już ugodę i dokonują spłat kolejnych rat;
 • Klienci, którzy chcą rozpocząć współpracę – uzgodnić warunki spłaty i zyskać dostęp do szerszych informacji o swoim zobowiązaniu oraz skorzystać z dedykowanych ofert.

 

Spłata długów on-line z eUltimo – na co pozwala Ci portal?

 

eUltimo to miejsce, w którym możesz wygodnie zarządzać swoimi zobowiązaniami i „trzymać rękę na pulsie”, gdziekolwiek jesteś. Portal:

 • działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – jest dostępny zarówno za pośrednictwem komputera, jak i tabletu czy smartfona z aktywnym połączeniem z Internetem;
 • daje Ci dostęp do wszystkich informacji związanych z zadłużeniem – dowiesz się, ile obecnie wynosi, ile rat do spłacenia jeszcze przed Tobą i kiedy upływa termin najbliższej płatności, a jeśli jeszcze nie ustaliłeś nowego harmonogramu spłaty – ugodę możesz zaakceptować także w eUltimo;
 • ułatwia wpłacanie kolejnych rat – kilka kliknięć pomoże Ci dokonać przelewu on-line (przez wygodny i dobrze znany system);
 • daje Ci jeszcze łatwiejszy dostęp do kontaktu z naszymi doradcami – np. na czacie;
 • umożliwia skorzystanie z dedykowanych ofert.

 

Zacznij korzystać z eUltimo – zobacz, jak łatwo to zrobić!

 

Co zrobić, aby zacząć korzystać z eUltimo?

1. Odwiedź stronę www.eultimo.pl i kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

2. W formularzu rejestracyjnym podaj swój nr PESEL, imię, nazwisko oraz numer telefonu. Te dane pozwolą nam zweryfikować, czy jesteś Klientem Ultimo i nadać Ci dostęp do Twojego konta w serwisie. Na tym etapie przeczytaj też Regulamin Serwisu i Politykę Prywatności oraz zaakceptuj je.

3. Dokończ rejestrację, postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie. Zostaniesz poproszony m.in. o podanie adresu e-mail, na który zostanie zarejestrowane konto.

Gotowe! Teraz możesz korzystać z internetowej spłaty długów i:

 • zaakceptować wygodną dla Ciebie ugodę – zrobisz to w kilka chwil, bez wychodzenia z domu i potrzeby bezpośredniego kontaktowania się z doradcą;
 • upewnić się, że wszystkie należności są opłacone;
 • uiścić w kilka chwil kolejną ratę;
 • sprawdzić dedykowaną ofertę.

 

Pamiętaj: jeśli masz jakiekolwiek pytania lub natrafisz na problemy podczas korzystania z eUltimo, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

 

 

Wróć