Bezpłatna infolinia

800 804 904

Zarząd Spółki

Zarząd Spółki

Adam Parfiniewicz - Prezes Zarządu (CEO)

Adam Parfiniewicz pełni funkcję Prezesa Zarządu ULTIMO S.A. od 1 września 2016 r.  Jest odpowiedzialny za całokształt zarządzania Spółką oraz nadzór nad obszarami Pionu Wsparcia: IT, obsługę kluczowych klientów, zarządzanie zasobami ludzkimi, obszar prawny, bezpieczeństwo informacji, marketing i PR.

Adam Parfiniewicz ma szerokie doświadczenie w sektorze usług finansowych w Polsce. W ostatnich latach związany był z Grupą BNP Paribas, pełniąc funkcje członka zarządu odpowiedzialnego za bankowość detaliczną oraz prezesa Sygma Banku (wchodzącego w skład BNP). Z obszarem bankowości detalicznej związany był również w trakcie pełnienia funkcji członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż w LUKAS Banku.

Doświadczenie Adama Parfiniewicza obejmuje także zarządzanie spółkami Polcard i Expander Advisors (w obu spółkach, należących do funduszu Innova Capital, pełnił on funkcje prezesa). Początki jego doświadczeń menedżerskich w sektorze finansowym to praca w firmie ubezpieczeniowej Commercial Union (jako członek zarządu) oraz, wcześniej, pełnienie funkcji dyrektora biura maklerskiego i dyrektora zarządzającego bankowości detalicznej w Powszechnym Banku Kredytowym.

Piotr Buszka – Członek Zarządu (CRO)

Stanowisko Członka Zarządu ULTIMO S.A. objął w czerwcu 2015 roku.

W ULTIMO zarządza Pionem Operacji, jednocześnie odpowiada za Pion Ryzyka. Jest odpowiedzialny za departament strategii i kampanii windykacyjnych, wycen i ryzyka, Business Intelligence.

Posiada szerokie doświadczenie w sektorze bankowo-finansowym, w obszarze zarządzania ryzykiem, IT oraz konsultingu zarządczego.

Ostatnio specjalistyczną wiedzę w dziedzinie Big Data zdobywał jako Prezes Zarządu Innect. Wcześniej przez wiele lat pełnił funkcję Członka Zarządu w banku Credit Agricole Polska, odpowiadając za ryzyko i IT, a później za obszar marketingu w banku oraz sprzedaż w kanale B2B2C. Wcześniej Członek Zarządu Cetelem Polska Expansion S.A.

Piotr Buszka jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, ukończył szereg kursów m.in. na London Business School, Stanford University Graduate School of Business, China Europe International Business School (CEIBS).

 

Jacek Maj - Członek Zarządu (CFO)

Jacek Maj dołączył do Zarządu ULTIMO S.A. w dniu 1 września 2016 roku, obejmując funkcję Członka Zarządu ULTIMO S.A. odpowiedzialnego za Pion Finansowy (CFO). Jednocześnie sprawuje funkcję Członka Zarządu w TAKTO Finanse spółka z o.o. (spółka z Grupy ULTIMO udzielająca kredytów konsumenckich).

Z Grupą ULTIMO Jacek Maj związany jest od roku 2007, pełniąc w tym czasie różne funkcje w obszarze finansów, w tym Dyrektora Departamentu Finansów i Kontrolingu. We wrześniu 2015 roku został powołany na funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki TAKTO. W latach 2001-2007 związany był z firmą Provident Polska S.A., w której odpowiedzialny był za kontroling i rachunkowość zarządczą.

Jacek Maj jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz posiada tytuł MBA Chicago University Booth School of Business w Londynie. Ponadto jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Aneta Borycka - Członek Zarządu

Dołączyła do ULTIMO S.A. w marcu 2012 roku i pełni funkcję Prezesa Zarządu TAKTO Finanse. Od 1 listopada 2016 r. jest również członkiem Zarządu ULTIMO.S.A, gdzie jest odpowiedzialna za nowo utworzony Pion Rozwoju Biznesu.

Aneta Borycka posiada doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu projektami w sektorze bankowo-finansowym, posiada szeroką wiedzę z zakresu  rynku consumer finance.

Sukcesywnie wdrażała startup pożyczkowy TAKTO Finanse na rynku polskim. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w Lukas Banku/Credit Agricole, pełniąc m.in. funkcję Dyrektora Zarządzającego Pionem Marketingu odpowiedzialnego za zarządzanie produktami i rozwój nowych produktów i usług, zarządzanie marką i komunikacją banku  oraz zarządzanie strategiami klienckimi.

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Executive MBA na Aalto University School of Economics.

Rada Nadzorcza

Olav Dalen Zahl – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Erik Johnsen – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Kari Ahlström - Członek Rady Nadzorczej

Jeremi Bobowski – Członek Rady Nadzorczej


Wróć