Zarząd Spółki

ULTIMO, jako nowoczesna firma windykacyjna stawia na ludzi z pasją i rozległymi kompetencjami oraz doświadczeniem. Poznaj naszych ekspertów – Zarząd ULTIMO. 

Zarząd Spółki

Adam Parfiniewicz - Prezes Zarządu (CEO)

Adam Parfiniewicz pełni funkcję Prezesa Zarządu ULTIMO S.A. od 1 września 2016 r.

Adam Parfiniewicz ma szerokie doświadczenie w sektorze usług finansowych w Polsce. W ostatnich latach związany był z Grupą BNP Paribas, pełniąc funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za bankowość detaliczną oraz prezesa Sygma Banku (wchodzącego w skład BNP). Z obszarem bankowości detalicznej związany był również w trakcie pełnienia funkcji członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż w LUKAS Banku.

Doświadczenie Adama Parfiniewicza obejmuje także zarządzanie spółkami Polcard i Expander Advisors (w obu spółkach, należących do funduszu Innova Capital, pełnił on funkcję prezesa). Początki jego doświadczeń menedżerskich w sektorze finansowym to praca w firmie ubezpieczeniowej Commercial Union (jako członek zarządu) oraz, wcześniej, pełnienie funkcji dyrektora biura maklerskiego i dyrektora zarządzającego bankowości detalicznej w Powszechnym Banku Kredytowym.

Aneta Borycka - Członek Zarządu (COO)

Dołączyła do ULTIMO S.A. w marcu 2012 roku. Od 1 listopada 2016 r. jest również członkiem Zarządu ULTIMO.S.A.

Aneta Borycka posiada doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu projektami w sektorze bankowo-finansowym, posiada szeroką wiedzę z zakresu  rynku consumer finance.

Sukcesywnie wdrażała startup pożyczkowy TAKTO Finanse na rynku polskim. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w Lukas Banku/Credit Agricole, pełniąc m.in. funkcję Dyrektora Zarządzającego Pionem Marketingu odpowiedzialnego za zarządzanie produktami i rozwój nowych produktów i usług, zarządzanie marką i komunikacją banku  oraz zarządzanie strategiami klienckimi.

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Executive MBA na Aalto University School of Economics.

Rada Nadzorcza

Olav Dalen Zahl – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Danckert Mellbye – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Kari Ahlström - Członek Rady Nadzorczej

Jeremi Bobowski – Członek Rady Nadzorczej


Wróć